• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DTW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DTW. Jeżeli chcesz otworzyć plik DTW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DTW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
My Better Desktop Wallpaper Format Morgan Wireless

Co to jest plik DTW?

Tło pulpitu, które może być używane jako tapeta na ekranie komputera stacjonarnego. Podobny do statycznego tła pulpitu, ale może zawierać zdjęcia z albumów fotograficznych, takich jak pokaz slajdów.

Pliki DTW są zaprojektowane jako przenośne, co oznacza, że ​​można je udostępniać innym komputerom i wyświetlać tę samą dynamiczną treść.

Jak otworzyć plik DTW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DTW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DTW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DTW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DTW

Inne problemy z plikiem DTW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DTW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DTW:

  • plik DTW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DTW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DTW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik