• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DTSX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DTSX. Jeżeli chcesz otworzyć plik DTSX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DTSX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DTS Settings Format Microsoft

Co to jest plik DTSX?

Plik usług przetwarzania danych (DTS) używany przez program SQL Server, system zarządzania relacyjnymi bazami danych (RDBMS). Określa ustawienia migracji danych między bazami danych. Umożliwia integrację zewnętrznych źródeł danych.

Pliki DTSX są używane przez SSIS (SQL Server Integration Services), składnik SQL Server.

Jak otworzyć plik DTSX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DTSX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DTSX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DTSX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DTSX

Inne problemy z plikiem DTSX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DTSX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DTSX:

  • plik DTSX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DTSX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DTSX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik