• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DTSHD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DTSHD. Jeżeli chcesz otworzyć plik DTSHD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DTSHD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DTS-HD Master Audio Format DTS

Co to jest plik DTSHD?

Plik audio używany do tworzenia dysków Blu-ray i HD DVD. Zawiera dane audio przechowywane w formatach bezstratnych lub stratnych. Używany w połączeniu z danymi wideo, tworzącymi dźwięk surround dla dysków Blu-ray.

Dźwięk stratny DTS-HD można zrekonstruować z powrotem do oryginalnego strumienia w programie DTS-HD Master Audio Suite.

Jak otworzyć plik DTSHD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DTSHD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DTSHD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DTSHD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DTSHD

Inne problemy z plikiem DTSHD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DTSHD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DTSHD:

  • plik DTSHD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DTSHD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DTSHD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik