• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DTR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DTR. Jeżeli chcesz otworzyć plik DTR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DTR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DATroniC Data Recording AFT

Co to jest plik DTR?

Zawiera dane samochodowe zarejestrowane przez urządzenie rejestrowania danych DATroniC. Służy do kalibracji i pomiaru elektronicznych jednostek sterujących (ECU). Może być analizowany za pomocą oprogramowania do analizy danych PC.

Dane z pliku DTR mogą być również importowane do arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel.

Jak otworzyć plik DTR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DTR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DTR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DTR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DTR

Inne problemy z plikiem DTR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DTR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DTR:

  • plik DTR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DTR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DTR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik