• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DTAPART

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DTAPART. Jeżeli chcesz otworzyć plik DTAPART, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DTAPART

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DownThemAll Download Part Format MMIV-MMVII

Co to jest plik DTAPART?

Plik używany przez DownThemAll !, dodatek menedżera pobierania dla przeglądarki Firefox. Zapisuje niekompletną zawartość pliku podczas jego pobierania. Zmienione nazwy mają rzeczywiste rozszerzenie nazwy pliku pobierania po zakończeniu pobierania.

DownThemAll! Jest czasami określany jako dTa.

Jak otworzyć plik DTAPART?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DTAPART jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DTAPART z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DTAPART którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DTAPART

Inne problemy z plikiem DTAPART

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DTAPART nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DTAPART:

  • plik DTAPART którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DTAPART z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DTAPART nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik