• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DT_

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DT_. Jeżeli chcesz otworzyć plik DT_, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DT_

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Macintosh Data Fork Format N/A

Co to jest plik DT_?

Zawiera informacje o widelcu z pliku Macintosh, oddzielone od widelca zasobów. Zawiera większość danych pliku, ale nie informacje nagłówkowe znalezione w widmie zasobów

Jak otworzyć plik DT_?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DT_ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DT_ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DT_ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DT_

Inne problemy z plikiem DT_

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DT_ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DT_:

  • plik DT_ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DT_ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DT_ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik