• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DSZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DSZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik DSZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DSZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Orchida (OES) Embroidery Format Orchida Soft

Co to jest plik DSZ?

Wzór haftu wspierany przez system haftowania Orchida (OES). Mogą zawierać wzory haftów i instrukcje szycia. Może być generowany z plików graficznych i czcionek TrueType.

Większość plików haftujących Orchida używa rozszerzenia .DSB.

Jak otworzyć plik DSZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DSZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DSZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DSZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DSZ

Inne problemy z plikiem DSZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DSZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DSZ:

  • plik DSZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DSZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DSZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik