• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DSI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DSI. Jeżeli chcesz otworzyć plik DSI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DSI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DAZ Studio Layered Image Set DAZ Productions

Co to jest plik DSI?

Plik utworzony przez firmę DAZ Studio, program do modelowania znaków 3D. Przechowuje wiele warstw obrazu jako plik materiałów, który można zastosować do obiektów 3D. Umożliwia łączenie obrazów źródłowych (eG, .PNG lub .JPG), pozwalając na zachowanie niezmienionego obrazu z jego pierwotnego stanu.

Jak otworzyć plik DSI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DSI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DSI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DSI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DSI

Inne problemy z plikiem DSI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DSI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DSI:

  • plik DSI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DSI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DSI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik