• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DRWDOT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DRWDOT. Jeżeli chcesz otworzyć plik DRWDOT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DRWDOT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SolidWorks Drawing Template Format Dassault Systemes

Co to jest plik DRWDOT?

Szablon rysunku utworzony przy użyciu oprogramowania SolidWorks 2D i 3D CAD. Zazwyczaj używany do tworzenia wielu rysunków związanych z tym samym projektem.

Szablony rysunku można utworzyć w programie SolidWorks, wybierając "Plik & rarr.Save As ...", a następnie jako typ pliku wybierz "Szablony rysunku".

Jak otworzyć plik DRWDOT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DRWDOT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DRWDOT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DRWDOT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DRWDOT

Inne problemy z plikiem DRWDOT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DRWDOT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DRWDOT:

  • plik DRWDOT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DRWDOT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DRWDOT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik