• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DRG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DRG. Jeżeli chcesz otworzyć plik DRG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DRG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AllyCAD CAD Design Drawing Format I-Doser Labs

Co to jest plik DRG?

Plik audio, nazywany "cyfrową dawką", używany przez I-Doser, program, który próbuje wywołać pewne nastroje w słuchaczu. Zawiera stereofoniczny utwór dźwiękowy utworzony technikami nagrywania binauralnego. Zawiera także informacje o "dawce" i zrzut ekranu.

Pliki DRG są używane do symulacji nastroju lub uczucia. Starannie wykonane binauralne uderzenia próbują zsynchronizować fale mózgowe i powodować pewne odczucia słuchacza podczas słuchania stereofonicznych słuchawek.

I-Doser wcześniej ograniczono pliki DRG do pojedynczego odtwarzania, ale teraz mogą być odtwarzane wielokrotnie po zakupie w sklepie I-Doser Store.

I-Doser opiera się na otwartym programie źródłowym SBaGen, który tworzy pliki .SBG. Pliki DRG rozszerzają pliki SBG z szyfrowaniem, metadanymi dawek i obrazem zrzutu ekranu.

Jak otworzyć plik DRG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DRG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DRG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DRG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DRG

Inne problemy z plikiem DRG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DRG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DRG:

  • plik DRG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DRG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DRG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik