• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DPL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DPL. Jeżeli chcesz otworzyć plik DPL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DPL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Delphi Packed Library Format Embarcadero Technologies

Co to jest plik DPL?

Biblioteka linków dynamicznych (DLL) używana do tworzenia aplikacji Delphi. Zawiera komponenty, które można udostępniać w wielu projektach.

Jak otworzyć plik DPL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DPL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DPL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DPL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DPL

Inne problemy z plikiem DPL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DPL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DPL:

  • plik DPL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DPL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DPL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik