• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DPK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DPK. Jeżeli chcesz otworzyć plik DPK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DPK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Delphi Package Source Format Embarcadero Technologies

Co to jest plik DPK?

Plik używany przez oprogramowanie Delphi Windows. Może przechowywać pakiet do rozbudowy aplikacji Delphi (pakietów wykonawczych) lub samego IDE Delphi (pakiety czasu projektowania). Często zawiera składnik wielokrotnego użytku, taki jak składnik interfejsu użytkownika.

Jak otworzyć plik DPK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DPK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DPK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DPK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DPK

Inne problemy z plikiem DPK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DPK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DPK:

  • plik DPK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DPK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DPK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik