• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DPG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DPG. Jeżeli chcesz otworzyć plik DPG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DPG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NDs-mPeG Video Format MoonShell

Co to jest plik DPG?

Format kontenera wideo używany do odtwarzania plików filmowych na przenośnym urządzeniu do gier Nintendo DS. Mogą być konwertowane z innych formatów wideo na DPG przy użyciu programu MoonShell lub innego programu do konwersji.

Można grać na Nintendo DS, przesyłając plik DPG do karty GameBoy Advance kompatybilnej z DS. Mogą być odtwarzane na komputerze za pomocą odtwarzacza pomocniczego.

Do konwersji standardowych plików wideo do formatu DPG można użyć kilku programów, w tym konwertera dpg4x i DPG. Aby odtwarzać plik DPG w systemie Windows, użyj programu dpgshow.Exe dołączonego do pobrania Moonshell.

Jak otworzyć plik DPG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DPG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DPG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DPG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DPG

Inne problemy z plikiem DPG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DPG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DPG:

  • plik DPG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DPG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DPG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik