• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DPB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DPB. Jeżeli chcesz otworzyć plik DPB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DPB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DataPilot Database Format Susteen

Co to jest plik DPB?

Plik utworzony przez program DataPilot - program służący do przesyłania danych z telefonu komórkowego do komputera. Mogą przechowywać kontakty, wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy wideo i inne dane z telefonu komórkowego. Służy do synchronizowania telefonu z komputerem. Może być chroniona hasłem.

Jak otworzyć plik DPB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DPB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DPB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DPB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DPB

Inne problemy z plikiem DPB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DPB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DPB:

  • plik DPB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DPB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DPB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik