• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DP1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DP1. Jeżeli chcesz otworzyć plik DP1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DP1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DataPower Database Format Logotron

Co to jest plik DP1?

Format bazy danych używany przez DataPower, przyjazny dla użytkownika program do obsługi multimedialnych baz danych. Można tworzyć za pomocą projektanta formularzy w DataPower.

DataPower został sprzedany przez firmę IOTO firmie Logotron, która zmieniła nazwę na ViewPoint. DataPower nie jest już rozwijany dla systemu Windows, ale jest nadal dostępny w systemach RISC OS.

Jak otworzyć plik DP1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DP1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DP1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DP1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DP1

Inne problemy z plikiem DP1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DP1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DP1:

  • plik DP1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DP1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DP1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik