• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DOWNLOADING

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DOWNLOADING. Jeżeli chcesz otworzyć plik DOWNLOADING, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DOWNLOADING

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pando Incomplete Download Format Pando Networks

Co to jest plik DOWNLOADING?

Plik DOWNLOADING to częściowo pobrany plik utworzony przez Pando, internetowy program udostępniania plików, który działa jako dodatek Microsoft Oulook oraz aplikację komputerową. Zapisuje postępy w trakcie pobierania pliku, ale plik nie działa do czasu zakończenia pobierania.

Po zakończeniu pobierania Pando zmieni nazwę rozszerzenia pliku ".Downloading" na prawidłowe rozszerzenie pliku docelowego. Na przykład jeśli pobierasz plik .MPG, zmieni nazwę ".Downloading" na ".Mpg", co oznacza, że ​​plik jest gotowy do użycia. Jeśli plik nadal ma rozszerzenie ".Downloading", należy kontynuować działanie Pando, aż skończy pobieranie.

Jeśli pobieranie Pando zostało przerwane przed jego ukończeniem, czasami można otworzyć częściowy plik, zastępując rozszerzenie ".Downloading" z rozszerzeniem pliku docelowego. Na przykład niektóre typy plików audio i wideo nadal będą odgrywać część pliku, mimo że nie są jeszcze w pełni pobrane.

Rozszerzenie DOWNLOADING jest podobne do rozszerzenia używane przez innych menedżerów pobierania, takich jak .CRDOWNLOAD, .DOWNLOAD i .BT.

Jak otworzyć plik DOWNLOADING?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DOWNLOADING jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DOWNLOADING z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DOWNLOADING którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DOWNLOADING

Inne problemy z plikiem DOWNLOADING

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DOWNLOADING nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DOWNLOADING:

  • plik DOWNLOADING którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DOWNLOADING z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DOWNLOADING nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik