• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DOWNLOAD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DOWNLOAD. Jeżeli chcesz otworzyć plik DOWNLOAD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DOWNLOAD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Chrome Partial Download Format N/A

Co to jest plik DOWNLOAD?

Plik DOWNLOAD to plik aktualnie pobierany z Internetu lub został zatrzymany przed zakończeniem pobierania. Aby wznowić pobieranie, można kliknąć dwukrotnie, używając tej samej przeglądarki internetowej, która rozpoczęła pobieranie. Pliki POBIERANIA są tworzone przez przeglądarki internetowe Apple Safari i Mozilla Firefox.

Gdy Safari lub Firefox pobierają plik, pobierane jest rozszerzenie ".Download" dołączone do pliku. Na przykład, gdy plik przykład.Mp4 jest pobierany, staje się przykład.Mp4.Download. Po zakończeniu pobierania przeglądarka usunie rozszerzenie ".Download" i plik jest gotowy do użycia. Najprawdopodobniej zobaczysz tylko pliki POBIERZ w folderze "Pobrane" podczas pobierania.

Jeśli pobieranie zostało przerwane przed jego zakończeniem, może być możliwe odzyskanie pliku. Usuń rozszerzenie ".Download", a następnie otwórz go za pomocą odpowiedniego programu. Jeśli spróbujesz tej metody i nadal nie możesz otworzyć pliku, musisz usunąć plik i ponownie go pobrać.

Niektóre witryny udostępniające pliki P2P zapisują również aktywne pliki z rozszerzeniem ".Download". Odpowiednie rozszerzenie pliku jest zazwyczaj dodawane po zakończeniu pobierania.

Pliki DOWNLOAD są podobne do plików .CRDOWNLOAD, które są tworzone przez Google Chrome.

Jak otworzyć plik DOWNLOAD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DOWNLOAD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DOWNLOAD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DOWNLOAD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DOWNLOAD

Inne problemy z plikiem DOWNLOAD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DOWNLOAD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DOWNLOAD:

  • plik DOWNLOAD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DOWNLOAD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DOWNLOAD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik