• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DOCZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DOCZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik DOCZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DOCZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ThinkFree Online Note Document Hancom

Co to jest plik DOCZ?

Dokument online stworzony przez firmę ThinkFree Online, aplikację internetową służącą do tworzenia dokumentów, prezentacji i arkuszy kalkulacyjnych. Przechowuje "notatkę", która zapisuje układ, tekst i grafikę w notatce, piśmie, porządku dziennym lub innym dokumencie informacyjnym.

Pliki DOCZ można uzyskać tylko za pośrednictwem aplikacji ThinkFree Online Note. Plik DOCZ można utworzyć, nawigując do "Mój urząd" i wybierając polecenie Nowy & rarr. Nowa uwaga (HTML). Notatki mogą być zapisywane jako pliki Word .DOC lub jako dokumenty HTML.

Jak otworzyć plik DOCZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DOCZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DOCZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DOCZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DOCZ

Inne problemy z plikiem DOCZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DOCZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DOCZ:

  • plik DOCZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DOCZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DOCZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik