• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DOCKZIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DOCKZIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik DOCKZIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DOCKZIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Stardock ObjectDock Format Stardock

Co to jest plik DOCKZIP?

Niestandardowa stacja dokująca utworzona za pomocą programu ObjectDock, programu tworzącego stację dokującą dla pulpitu Windows (podobna do systemu Mac OS X). Zawiera ikony i obrazy tła używane przez port. Zapisano w formacie skompresowanego archiwum.

Stanowiska utworzone za pomocą narzędzia ObjectDock mogą być używane do przechowywania programów, folderów, plików i aktywnych procesów. Obsługuje również animacje, gdy użytkownik przesuwa kursor nad dok.

Obsługa formatu DockZip została dodana w programie ObjectDock 1.5.

Jak otworzyć plik DOCKZIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DOCKZIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DOCKZIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DOCKZIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DOCKZIP

Inne problemy z plikiem DOCKZIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DOCKZIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DOCKZIP:

  • plik DOCKZIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DOCKZIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DOCKZIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik