• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DNF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DNF. Jeżeli chcesz otworzyć plik DNF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DNF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Duke Nukem Forever Map Format 3D Realms

Co to jest plik DNF?

Plik mapy gry używany przez Duke Nukem Forever, kontynuacja gry strzeleckiej Duke Nukem 3D pierwszej osobie wydanej w 1996 roku. Zapewnia poziom gry, w tym tereny, budynki, broń, punkty odradzania się i inne przedmioty. Służy do pojedynczej misji i gry wieloosobowej.

Jak otworzyć plik DNF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DNF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DNF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DNF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DNF

Inne problemy z plikiem DNF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DNF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DNF:

  • plik DNF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DNF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DNF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik