• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DN1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DN1. Jeżeli chcesz otworzyć plik DN1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DN1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Duke Nukem Episode 1 Game Format Apogee Software

Co to jest plik DN1?

Plik używany przez oryginalną grę Duke Nukem wydaną przez Apogee Software w 1991 roku. Może przechowywać różne rodzaje danych gry, w tym grafiki, animacje i informacje o poziomie (eG, anim0.Dn1, font1.Dn1 i worldal1.Dn1).

Duke Nukem 1 może być uruchomiony przy użyciu emulatora DOS, takiego jak DOSBox.

Pełne imię Duke Nukem to odcinek Duke Nukem - "Shrapnel City". Apogee wydało dwa sequele, Episode Two: "Misja Bazy Księżyca" i Episode Three: "Uwięzieni w przyszłości!" Jednak te gry nie są Duke Nukem 2 ani Duke Nukem 3D.

Jak otworzyć plik DN1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DN1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DN1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DN1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DN1

Inne problemy z plikiem DN1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DN1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DN1:

  • plik DN1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DN1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DN1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik