• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMX. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Source Filmmaker Project Format Valve

Co to jest plik DMX?

Plik projektu stworzony przez Source Filmmaker (SFM), program służący do tworzenia filmów 3D i obrazów nieruchomych do użycia z silnikiem gier Valve's Source. Zapisuje nagranie 3D utworzone przez użytkownika i mogą zawierać obiekty mapy, modele, animacje, dźwięki, efekty i inne dane modelu 3D. Często zawiera nagranie rzeczywistej rozgrywki.

Projekty SFM służą do tworzenia krótkich filmów i scen scen. SFM może eksportować lub renderować projekty do obrazów .TGA lub filmów .AVI.

Source Filmmaker można zainstalować tylko przy użyciu klienta Steam firmy Valve.

Jak otworzyć plik DMX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMX

Inne problemy z plikiem DMX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMX:

  • plik DMX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik