• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMTEMPLATE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMTEMPLATE. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMTEMPLATE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMTEMPLATE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Direct Mail E-mail Template Format e3 Software

Co to jest plik DMTEMPLATE?

Szablon wiadomości e-mail używany przez program Direct Mail, program do wysyłania reklam. Zapisuje grafikę, układ i tekst e-maila. Służy do tworzenia profesjonalnie wyglądających e-maili.

W instalacji programu Direct Mail dołączono kilka szablonów.

Jak otworzyć plik DMTEMPLATE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMTEMPLATE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMTEMPLATE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMTEMPLATE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMTEMPLATE

Inne problemy z plikiem DMTEMPLATE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMTEMPLATE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMTEMPLATE:

  • plik DMTEMPLATE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMTEMPLATE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMTEMPLATE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik