• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMSM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMSM. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMSM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMSM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Roxio Creator VideoWave Movie Project Format Sonic Solutions

Co to jest plik DMSM?

Projekt filmowy utworzony za pomocą narzędzia VideoWave, programu do edycji wideo dołączonego do Roxio Creator. Zawiera dane i ustawienia projektu filmu, w tym efekty, przejścia, odniesienia do plików wideo i audio oraz inne informacje dotyczące edycji wideo.

Pliki DMSM są używane do zapisywania i ładowania informacji o projekcie do edycji wideo. Można je eksportować do różnych formatów plików wideo lub nagrywać na dyskach DVD i Blu-ray, aby udostępniać je innym.

Pliki DMSM nie są odpowiednie do udostępniania innym użytkownikom, ponieważ zawierają odniesienia do plików wideo i audio, ale nie same pliki. Jeśli chcesz udostępnić projekt DMSM dla kogoś innego, aby edytować, musisz także udostępnić wszystkie odnośne pliki multimedialne, które muszą być zorganizowane przy użyciu tej samej struktury katalogów.

Jak otworzyć plik DMSM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMSM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMSM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMSM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMSM

Inne problemy z plikiem DMSM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMSM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMSM:

  • plik DMSM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMSM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMSM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik