• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMSD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMSD. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMSD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMSD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Roxio Creator MyDVD DVD Project Format Sonic Solutions

Co to jest plik DMSD?

Projekt DVD stworzony przez Roxio MyDVD, program dołączony do Roxio Creator służący do tworzenia domowych płyt DVD. Zapisuje projekt filmu 2D (projekty 3D korzystają z rozszerzenia .DMSD3D) i mogą tworzyć na dyskach DVD, VCD / SVCD, Blu-ray lub AVCHD.

Aby otworzyć Roxio MyDVD w Roxio Creator, wybierz opcję "Utwórz płyty DVD" z ekranu głównego.

Jak otworzyć plik DMSD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMSD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMSD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMSD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMSD

Inne problemy z plikiem DMSD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMSD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMSD:

  • plik DMSD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMSD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMSD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DMSD
DMSD do DMSM