• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DML. Jeżeli chcesz otworzyć plik DML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DynaScript Markup Language Format Dynascript Technologies

Co to jest plik DML?

Skrypt internetowy napisany w języku DynaScript, wyspecjalizowanym języku skryptowym Dynamic HTML. Zawiera kod, który może być używany do dynamicznego generowania kodu HTML. Mogą być wykonywane na dowolnym serwerze internetowym, na którym jest zainstalowany DynaScript.

Strony DML są podobne do stron ColdFusion (.CFM) i Active Server (.ASP). Język DynaScript wykorzystuje składnię zorientowaną na język C i obsługuje "Inteligentne obiekty", które mogą pomóc skrócić czas opracowywania aplikacji internetowych.

Jak otworzyć plik DML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DML

Inne problemy z plikiem DML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DML:

  • plik DML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik