• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMI. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DreamMaker Format BYOND

Co to jest plik DMI?

Obraz bitmapowy wykorzystywany przez BYOND, silnik gier używany do tworzenia i gry w gry multiplayer online w trybie online. Zapisuje co najmniej jeden stan grafiki ikon, a także informacje o animacji. Używany do grafik, na przykład znaków lub obiektów, które są widoczne na mapie. Podobny do arkusza sprite.

Pliki DMI można edytować w Dream Maker, programie dołączonym do pakietu narzędzi do projektowania gier firmy BYOND.

Jak otworzyć plik DMI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMI

Inne problemy z plikiem DMI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMI:

  • plik DMI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik