• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMC. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Datamartist Data Canvas Format nModal Solutions

Co to jest plik DMC?

Plik dokumentu utworzony Datamartist, narzędzie do profilowania danych używane do analizy, łączenia i zarządzania danymi pochodzącymi z wielu źródeł. Mogą zawierać wewnętrzne zestawy danych oraz specyfikacje transformacji danych w postaci bloku transformacji i połączeń między nimi.

Zestawy danych wewnętrznych do pliku DMC są ograniczone do 250 000 wartości na jeden zestaw danych. Są więc odpowiednie dla małych i średnich wielkości zestawów danych i są często wykorzystywane do generowania zbiorów danych odniesienia do testowania. Większe zbioru danych można odwoływać się do pliku DMC i są przechowywane w osobnych plikach pamięci podręcznej i indeksowej w celu szybszego dostępu i dostępu do trybu offline.

Datamartist może zarządzać danymi z baz danych Microsoft SQL Server, arkuszy kalkulacyjnych Microsoft Excel, baz danych Microsoft Access, plików DMC i innych źródeł.

Jak otworzyć plik DMC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMC

Inne problemy z plikiem DMC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMC:

  • plik DMC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik