• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DMB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DMB. Jeżeli chcesz otworzyć plik DMB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DMB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BYOND Byte-code Format BYOND

Co to jest plik DMB?

Plik gry używany przez program BYOND, przeznaczony do uruchamiania gier utworzonych przy użyciu narzędzi do projektowania BYOND. Zapisuje plik wykonywalny gry, który może być uruchomiony na komputerze gracza. Służy do przechowywania multiplayerowych gier online 2D.

Aby wziąć udział w grze online BYOND, wybierz Plik i rarr. Otwórz plik ... Następnie wybierz plik DMB z okna dialogowego.

Wiele gier jest dostępnych do pobrania ze strony internetowej BYOND, ale do pobierania i odtwarzania niezbędnych jest konto.

Jak otworzyć plik DMB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DMB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DMB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DMB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DMB

Inne problemy z plikiem DMB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DMB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DMB:

  • plik DMB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DMB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DMB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik