• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DM3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DM3. Jeżeli chcesz otworzyć plik DM3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DM3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Gatan Digital Micrograph Format Gatan

Co to jest plik DM3?

Obraz rastrowy stworzony przez DigitalMicrograph, aplikację służącą do przeglądania i analizowania przechwyconych obrazów mikroskopowych. Zapisuje obraz i zawiera metadane, takie jak właściwości aparatu CCD mikroskopu, długość ekspozycji i znacznik czasu. Używa zastrzeżonego formatu.

Jak otworzyć plik DM3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DM3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DM3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DM3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DM3

Inne problemy z plikiem DM3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DM3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DM3:

  • plik DM3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DM3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DM3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik