• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DLS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DLS. Jeżeli chcesz otworzyć plik DLS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DLS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DownLoadable Sound Format N/A

Co to jest plik DLS?

Zestaw dźwiękowy Roland GS MIDI. Oparta na interaktywnej architekturze muzycznej. Zawiera dźwięki, które można odtwarzać za pomocą urządzenia wejściowego MIDI

Jak otworzyć plik DLS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DLS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DLS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DLS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DLS

Inne problemy z plikiem DLS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DLS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DLS:

  • plik DLS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DLS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DLS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik