• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DLO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DLO. Jeżeli chcesz otworzyć plik DLO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DLO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3D Studio Max Plugin Format Autodesk

Co to jest plik DLO?

Plik wtyczki używany przez program Autodesk 3ds Max, program do modelowania i animacji 3D. Dodaje nowe funkcje do oprogramowania, na przykład importerów lub eksporterów, w formacie plików 3D innych firm. Umożliwia użytkownikom dostosowywanie możliwości oprogramowania.

Nowsze wersje plików 3ds Max służą do rozszerzenia plików .DLU.

Jak otworzyć plik DLO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DLO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DLO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DLO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DLO

Inne problemy z plikiem DLO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DLO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DLO:

  • plik DLO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DLO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DLO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik