• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DLM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DLM. Jeżeli chcesz otworzyć plik DLM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DLM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Akamai Download Manager Format Akamai

Co to jest plik DLM?

Niekompletny plik pobrany z internetu za pomocą programu Akamai Download Manager. Zapisano tymczasowo podczas pobierania pliku. Po zakończeniu pobierania rozszerzenie ".Dlm" zostanie zastąpione oryginalnym rozszerzeniem pliku.

Program Akamai Download Manager (DLM) jest zazwyczaj używany do dużych plików do pobrania. Poprawia zarówno wydajność, jak i niezawodność procesu pobierania.

Jeśli program Akamai Download Manager nie zastąpi automatycznie rozszerzenia ".Dlm" poprawnym rozszerzeniem, rozszerzenie pliku może zostać zmienione ręcznie po zakończeniu pobierania.

Jak otworzyć plik DLM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DLM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DLM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DLM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DLM

Inne problemy z plikiem DLM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DLM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DLM:

  • plik DLM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DLM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DLM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik