• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DJV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DJV. Jeżeli chcesz otworzyć plik DJV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DJV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DjVu Image Format LizardTech

Co to jest plik DJV?

Obraz utworzony w formacie skompresowanym przez program DjVu, który pomaga skanować i rozpowszechniać dokumenty drukowane w Internecie. Zawiera skanowany obraz o wysokiej rozdzielczości. Służy do publikacji książek, czasopism i innych dokumentów w internecie.

Pliki DJV są częściej postrzegane jako pliki .DJVU.

Jak otworzyć plik DJV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DJV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DJV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DJV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DJV

Inne problemy z plikiem DJV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DJV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DJV:

  • plik DJV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DJV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DJV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DJV
DJV do PDFDJV do JPGDJV do PNG