• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DJR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DJR. Jeżeli chcesz otworzyć plik DJR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DJR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ringtone Media Studio Ringtone Format Avanquest Software

Co to jest plik DJR?

Plik projektu utworzony przez Ringtone Media Studio, program służący do tworzenia dzwonków w telefonach komórkowych. Zapisuje projekt DJ Ringtone, który obejmuje gitara, keyboard, bęben i inne instrumenty. Służy do konstruowania dzwonków .MIDI.

Avanquest Ringtone Media Suite został przerwany.

Jak otworzyć plik DJR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DJR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DJR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DJR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DJR

Inne problemy z plikiem DJR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DJR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DJR:

  • plik DJR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DJR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DJR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik