• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DJM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DJM. Jeżeli chcesz otworzyć plik DJM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DJM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dynojet Map Format Dynoject Research

Co to jest plik DJM?

Plik używany przez Power Commander, jednostkę regulacji wtrysku paliwa, która łączy się z elektroniczną jednostką ECU (Electronic Control Unit). Zawiera mapowanie parametrów wtrysku paliwa dla określonego modelu silnika.

Pliki DJM służą do ładowania ustawień modułu Power Commander do komunikowania się z określoną ECU dla motocykla.

Jak otworzyć plik DJM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DJM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DJM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DJM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DJM

Inne problemy z plikiem DJM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DJM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DJM:

  • plik DJM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DJM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DJM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik