• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DIT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DIT. Jeżeli chcesz otworzyć plik DIT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DIT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows 2000 Active Directory Schema Format Microsoft

Co to jest plik DIT?

Plik drzewo katalogów informacji (DIT) używany przez usługę Active Directory, usługa katalogowania komputerów i sieci. Zapisuje hierarchię obiektów sieciowych i uprawnień dostępu. Domyślnie domyślnie ntds.Dit.

Usługa Active Directory jest dołączona do produktów systemu Windows Server.

Jak otworzyć plik DIT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DIT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DIT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DIT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DIT

Inne problemy z plikiem DIT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DIT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DIT:

  • plik DIT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DIT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DIT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik