• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DISCO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DISCO. Jeżeli chcesz otworzyć plik DISCO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DISCO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DISCO Discovery Document Microsoft

Co to jest plik DISCO?

Plik informacyjny opublikowany przez DISCO, aplikację firmy Microsoft do publikowania i wykrywania usług internetowych. Sformatowany w formacie XML i zawiera linki do innych dokumentów wykrywania, schematów XSD i opisów usług.

Pliki DISCO są dostępne za pomocą narzędzia do wykrywania usług internetowych (Disco.Exe) dołączonego do oprogramowania do programowania Microsoft ASP.NET.

Jak otworzyć plik DISCO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DISCO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DISCO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DISCO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DISCO

Inne problemy z plikiem DISCO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DISCO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DISCO:

  • plik DISCO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DISCO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DISCO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik