• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DISC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DISC. Jeżeli chcesz otworzyć plik DISC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DISC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Toast Document Roxio

Co to jest plik DISC?

Plik projektu stworzony przez Roxio Toast, aplikację do tworzenia i nagrywania płyt multimedialnych. Zapisuje zapisane ustawienia dla projektu danych, audio, wideo lub konwersji. Mogą zawierać odniesienia do plików, a także ustawienia nagrywania.

Pliki DISC są natywnym formatem projektów Toast. Te pliki projektu mogą być używane do nagrywania dysków optycznych oraz plików obrazów dysku. Rozszerzeniem natywnym używany w obrazach dysku Toast jest .TOAST.

Jak otworzyć plik DISC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DISC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DISC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DISC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DISC

Inne problemy z plikiem DISC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DISC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DISC:

  • plik DISC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DISC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DISC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik