• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DIRECTORY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DIRECTORY. Jeżeli chcesz otworzyć plik DIRECTORY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DIRECTORY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
KDE Folder View Properties Format KDE

Co to jest plik DIRECTORY?

Zawiera ustawienia wyświetlania katalogu dla katalogu w środowisku KDE (K Desktop Environment). Zawiera ustawienia, takie jak pozycje ikon i tryb wyświetlania (ikona, lista itp.). Automatycznie tworzony, gdy zmodyfikowano ustawienia widoku folderu. Ukryte domyślnie.

Jak otworzyć plik DIRECTORY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DIRECTORY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DIRECTORY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DIRECTORY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DIRECTORY

Inne problemy z plikiem DIRECTORY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DIRECTORY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DIRECTORY:

  • plik DIRECTORY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DIRECTORY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DIRECTORY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik