• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DIMAX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DIMAX. Jeżeli chcesz otworzyć plik DIMAX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DIMAX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DiMAX Firmware Format Massoth Electronics

Co to jest plik DIMAX?

Plik systemowy używany przez program narzędziowy DiMAX Update Utility, program służący do aktualizowania oprogramowania układowego w modelowych stacjach roboczych DiMAX / eMOTION i częściach lokomotywy, w tym stacjach DCC, odbiornikach RC i komponentach magistrali. Może być przesłany do urządzenia, gdy jest podłączony do komputera z programem DiMAX Update Utility.

Pliki DIMAX to rzeczywiście obrazy pamięci EEPROM (elektronicznie wymazywanej pamięci programowalnej tylko do odczytu) na składniki pociągu.

Massoth używa również nazw "DiMAX Updatetool" i "Massoth Service Tool" w odniesieniu do narzędzia do aktualizacji DiMAX.

Jak otworzyć plik DIMAX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DIMAX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DIMAX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DIMAX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DIMAX

Inne problemy z plikiem DIMAX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DIMAX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DIMAX:

  • plik DIMAX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DIMAX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DIMAX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik