• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DICT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DICT. Jeżeli chcesz otworzyć plik DICT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DICT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sunnysoft InterWrite Sunnysoft s.r.o.

Co to jest plik DICT?

Plik utworzony w programie Microsoft Virtual PC 2007, czyli wirtualnej maszynie umożliwiającej wiele systemów Windows działających na komputerze, na którym zostały zainstalowane. Zawiera dane słownika, takie jak definicje słów i wymowy, do których odwołuje się narzędzie słownika na wirtualnym komputerze PC 2007. Zawiera także różne języki, takie jak francuski i niemiecki.

Pliki DICT można znaleźć w folderze C: Program Files (x86) Microsoft Virtual PC.

Jak otworzyć plik DICT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DICT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DICT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DICT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DICT

Inne problemy z plikiem DICT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DICT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DICT:

  • plik DICT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DICT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DICT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik