• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DIAGCFG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DIAGCFG. Jeżeli chcesz otworzyć plik DIAGCFG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DIAGCFG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Troubleshooting Configuration Format Microsoft

Co to jest plik DIAGCFG?

Plik ustawień używany przez Narzędzie diagnostyki pomocy technicznej firmy Microsoft, kreator systemu Windows Troubleshooting Platform (WTP), używaną do diagnozowania problemów z komputerem. Zawiera informacje o konfiguracji pakietu poprawek.

Pliki DIAGCFG są zwykle rozprowadzane razem z plikiem .DIAGCAB.

Jak otworzyć plik DIAGCFG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DIAGCFG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DIAGCFG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DIAGCFG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DIAGCFG

Inne problemy z plikiem DIAGCFG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DIAGCFG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DIAGCFG:

  • plik DIAGCFG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DIAGCFG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DIAGCFG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik