• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DHT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DHT. Jeżeli chcesz otworzyć plik DHT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DHT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GAUSS Data Set Header Format Aptech

Co to jest plik DHT?

Plik danych zapisany w GAUSS, pakiet statystyczny używany do przetwarzania matryc. Zapisuje informacje o nagłówku zestawu danych przechowywanych w odpowiednim pliku ".Dat". Definiuje nazwy pól i inne metadane dotyczące pliku ".Dat".

Jak otworzyć plik DHT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DHT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DHT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DHT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DHT

Inne problemy z plikiem DHT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DHT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DHT:

  • plik DHT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DHT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DHT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik