• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DHS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DHS. Jeżeli chcesz otworzyć plik DHS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DHS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HyperSnap Drawing Hyperionics

Co to jest plik DHS?

Obraz stworzony przez oprogramowanie do przechwytywania i tworzenia adnotacji w programie HyperSnap. Zapisuje obraz przechwytywania ekranu oraz rysowane kształty, takie jak objaśnienia i strzałki. Umożliwia zapis i edycję obrazu i kształtu przed rasteryzowaniem końcowego obrazu.

Pliki DHS mogą być zapisywane w różnych formatach wyjściowych, w tym .JPG, .PNG, .BMP, .GIF .EMF, .TIF i .PDF.

Jak otworzyć plik DHS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DHS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DHS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DHS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DHS

Inne problemy z plikiem DHS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DHS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DHS:

  • plik DHS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DHS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DHS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik