• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DGS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DGS. Jeżeli chcesz otworzyć plik DGS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DGS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TES Dagesh Pro Document Format TES

Co to jest plik DGS?

Dokument przetwarzania tekstu utworzony w programie Dagesh Pro - hebrajsko-angielski. Obsługuje ponad 200 hebrajskich czcionek True Type i sprawdzania pisowni dla 7 języków. Może zawierać sformatowany tekst, zawijać dookoła grafiki, tła grafiki, tabel i wielu innych obiektów.

Jak otworzyć plik DGS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DGS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DGS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DGS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DGS

Inne problemy z plikiem DGS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DGS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DGS:

  • plik DGS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DGS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DGS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik