• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DGB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DGB. Jeżeli chcesz otworzyć plik DGB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DGB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FlashCAD Drawing Database Format Digitarch

Co to jest plik DGB?

Baza danych rysunków utworzonych w programie FlashCAD, 2D i 3D CAD. Zapisano w zastrzeżonym formacie, który przechowuje dane projektowe utworzone za pomocą programu FlashCAD i innych programów Digitarch. Można oglądać w systemie Windows za pomocą bezpłatnego programu DGB Vista3D.

Jak otworzyć plik DGB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DGB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DGB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DGB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DGB

Inne problemy z plikiem DGB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DGB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DGB:

  • plik DGB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DGB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DGB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik