• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DFP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DFP. Jeżeli chcesz otworzyć plik DFP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DFP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Eyeon Fusion Plugin Format eyeon

Co to jest plik DFP?

Wtyczka do Fusion z Blackmagic Design, cyfrowa aplikacja do tworzenia grafiki 3D. Dodaje dodatkowe funkcje i funkcjonalność programu. Przykłady obejmują dodatkowe efekty obrazu, efekty animacji, funkcje komponowania i możliwości eksportowania plików.

Blackmagic Design Fusion był dawniej znany jako eyeon Fusion.

Jak otworzyć plik DFP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DFP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DFP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DFP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DFP

Inne problemy z plikiem DFP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DFP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DFP:

  • plik DFP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DFP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DFP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik