• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DFM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DFM. Jeżeli chcesz otworzyć plik DFM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DFM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Delphi Win32 Form Format Embarcadero Technologies

Co to jest plik DFM?

Zawiera właściwości obiektów znajdujących się w formularzu Borland Delphi. Może być zapisany w formacie binarnym lub tekstowym (wybranym w opcji środowiska). Informacje z plików DFM są ładowane do ostatecznego pliku wykonywalnego (.EXE).

Jak otworzyć plik DFM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DFM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DFM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DFM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DFM

Inne problemy z plikiem DFM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DFM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DFM:

  • plik DFM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DFM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DFM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik