• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DFF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DFF. Jeżeli chcesz otworzyć plik DFF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DFF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RenderWare Model Format N/A

Co to jest plik DFF?

Plik DFF jest trójwymiarowym modelem zapisanym w formacie strumienia binarnego RenderWare. Jest używany przez różne programy CAD i gry 3D, takie jak Grand Theft Auto 3 (GTA3). Pliki DFF są podzielone na wiele sekcji opisujących geometrię i materiały, które tworzą model. Niektóre sekcje w pliku DFF to tekstura, materiał odbijający, skóra modelu, zachowanie się łamliwych przedmiotów i specularnego materiału oświetleniowego.

Jak otworzyć plik DFF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DFF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DFF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DFF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DFF

Inne problemy z plikiem DFF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DFF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DFF:

  • plik DFF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DFF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DFF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik